Eskişehir İklimlendirme Tıkla Ara

Eskişehir İklimlendirme Kimdir

Eskişehir iklimlendirme olarak uzun yıllardan beri Eskişehir’de soğutma sistemlerinin tamir bakım ve kurulumu alanında hizmet vermekteyiz. Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri firmamızın ticari markası olup firmamız soğutmacı ustası ihtiyacınızı karşılamak için Eskişehir ve ilçelerinde hizmetinizdedir. Endüstriyel alanında soğutucuların tamir bakım ve montaj kurulum hizmetleri ile Ticari tip soğutucuların gaz şarjı tamiri ve özel servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Eskişehir’de soğutmacı ihtiyacınızı karşılamak için hizmet veren firmamız Teknik personelleri ve servis araçları ile sizlere bir telefon kadar yakındır. Eskişehir ve ilçelerinde soğutma gruplarının tamir ve bakım işlerinizde ister küçük bir işletme olsun isterse büyük bir fabrika olsun tüm bu soğutucu sistemlerinin tamiri bakımı ve özel servisliği işlerinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri olarak firmamızın hizmet verdiği alanlardan bazıları şunlardır;

Soğuk hava odası kurulumu, Soğuk oda soğutucu tamir bakım hizmetleri,

Chiller tipi soğutucu ünitelerinin tamir bakım özel servisliği,

Ticari dolapların soğutucu kurulumu tamir bakım gaz şarjları ve motor değişimi hizmetleri,

Sütlük dolapları ve soğutucularu tamir bakım hizmetleri,

Kasap dolapları ve et reyonları soğutucuları tamir bakım ve gaz şarjı,

Pastane dolapları tamir bakım ve soğutucu ünitelerinin tamir ve bakımları,

Süt soğutma tanklarının gaz şarjı ve soğutma tertibatının kurulumu gibi alanlarda hizmetinizdeyiz.

Sizde Eskişehir’de soğutma işlerinizde firmamıza ulaşarak destek alabilirsiniz. Eskişehir ve ilçelerinde ve organize sanayi bölgesinde soğutma sorunlarınızda çözüö ortağınız olmak için çalışan firmamıza iletişim numaramızdan ustalarımıza ulaşabilirsiniz.

Mustafa Usta: 05462054649

Comments

 1. Mert Çalışkan:

  Sütlüce mahallesinde marketimizin sütlük soğutucusunun soğutmadığını farkettim. Yarın arasam gün içerisinde gelip bakabilirmisiniz.

  Cevapla

  • Eskisehir Iklimlendirme:

   Mert bey Eskişehir İklimlendirme Soğutma olarak Eskişehir’de tüm semt ve mahallelerde soğutmacı ihtiyacınızı karşılamak için çalışmaktayız. Yarın gün içerisinde arayarak hizmet alabilirsiniz. Ustalarımız sorunun giderilmesi için ne gerekiyorsa yapacaktır, iyi akşamlar dileriz..

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir